Contact

Algemene vragen of suggesties? Of wil je samenwerken met de Kennisrotonde? Neem dan contact op via: info@kennisrotonde.nl

Bureau

Veronique van der Perk

Veronique van der Perk

Debora Klaar

Debora Klaar
Communicatieadviseur Kennisrotonde
d.klaar@nwo.nl
070 349 44 30

Mette van der Hooft

Mette van der Hooft
Beleidsmedewerker Kennisrotonde
m.vanderhooft@nwo.nl

Tiffany Eduard

Tiffany Eduard
Secretaresse Kennisrotonde en NRO
info@kennisrotonde.nl

Demi Brouwer

Demi Brouwer
Webmaster Kennisrotonde en NRO
info@kennisrotonde.nl

De kennismakelaars

Dit zijn onze kennismakelaars. Zij gaan op zoek naar de antwoorden op de vragen die bij de Kennisrotonde binnenkomen.

Ruud van der Aa

Ruud van der Aa
Onderzoekscoördinator onderwijs / Senior adviseur CAOP
r.vanderaa@kennisrotonde.nl

Melissa van Amerongen

Melissa van Amerongen

Sandra Beekhoven

Sandra Beekhoven
Onderzoeker Sardes
s.beekhoven@kennisrotonde.nl

Niek van den Berg

Niek van den Berg
– Onderzoeker/adviseur bij Strix Aluco – onderzoek & innovatie
– Lector bij Aeres Wageningen Hogeschool
n.vandenberg@kennisrotonde.nl

Ingrid Christoffels

Ingrid Christoffels

Edith van Eck

Edith van Eck
Senior onderzoeker Kohnstamm Instituut
e.vaneck@kennisrotonde.nl

Gerda Geerdink

Gerda Geerdink
Associate lector Kenniscentrum Kwaliteit van Leren (HAN)
g.geerdink@kennisrotonde.nl

José van der Hoeven

José van der Hoeven
– Manager onderzoek bij CED Groep
– Coördinator Kenniscentrum Begrijpend Lezen
j.vanderhoeven@kennisrotonde.nl

Peter Noort

Peter Noort
Informatiespecialist Universiteit Twente
p.noort@kennisrotonde.nl

Sjerp van der Ploeg

Sjerp van der Ploeg
Onderwijsadviseur Ecorys
s.vanderploeg@kennisrotonde.nl

Carolien van Rens

Carolien van Rens
Onderzoeker Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
c.vanrens@kennisrotonde.nl

Christa Teurlings

Christa Teurlings
Onderwijsonderzoeker / -adviseur bij TOiP
c.teurlings@kennisrotonde.nl

Femke Timmermans

Femke Timmermans
Onderzoeker Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
f.timmermans@kennisrotonde.nl

Lisette Uiterwijk

Lisette Uiterwijk

Opleidingscoördinator Penta Nova
l.uiterwijk@kennisrotonde.nl

Georgia Vasilaras

Georgia Vasilaras
Beleidsmedewerker ROC de Leijgraaf
g.vasilaras@kennisrotonde.nl

Anne Luc van der Vegt

Anne Luc van der Vegt
Senior projectmanager Oberon
al.vandervegt@kennisrotonde.nl