De kennismakelaars

Dit zijn onze kennismakelaars. Zij gaan op zoek naar de antwoorden op de vragen die bij de Kennisrotonde binnenkomen. Hoe ze dat doen, vertelt kennismakelaar Thoni Houtveen in dit filmpje.

Ruud van der Aa

Ruud van der Aa
Onderzoekscoördinator onderwijs / Senior adviseur CAOP
r.vanderaa@kennisrotonde.nl

Melissa van Amerongen

Melissa van Amerongen

Sandra Beekhoven

Sandra Beekhoven
Onderzoeker Sardes
s.beekhoven@kennisrotonde.nl

Niek van den Berg

Niek van den Berg
Lector, docent en studiecoach Stoas Wageningen | Vilentum Hogeschool
n.vandenberg@kennisrotonde.nl

Ingrid Christoffels

Ingrid Christoffels

Edith van Eck

Edith van Eck
Senior onderzoeker Kohnstamm Instituut
e.vaneck@kennisrotonde.nl

Gerda Geerdink

Gerda Geerdink
Associate lector Kenniscentrum Kwaliteit van Leren (HAN)
g.geerdink@kennisrotonde.nl

Martine Gijsel

Martine Gijsel
Associate lector Taaldidactiek Saxion
m.gijsel@kennisrotonde.nl

José van der Hoeven

José van der Hoeven
Senior onderzoeker / coördinator Kenniscentrum Begrijpend Lezen
j.vanderhoeven@kennisrotonde.nl

Peter Noort

Peter Noort
Informatiespecialist Universiteit Twente
p.noort@kennisrotonde.nl

Sjerp van der Ploeg

Sjerp van der Ploeg
Onderwijsadviseur Ecorys
s.vanderploeg@kennisrotonde.nl

Carolien van Rens

Carolien van Rens
Onderzoeker Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
c.vanrens@kennisrotonde.nl

Christa Teurlings

Christa Teurlings
Onderwijsonderzoeker / -adviseur bij TOiP
c.teurlings@kennisrotonde.nl

Femke Timmermans

Femke Timmermans
Onderzoeker Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
f.timmermans@kennisrotonde.nl

Lisette Uiterwijk

Lisette Uiterwijk

Opleidingscoördinator Penta Nova
l.uiterwijk@kennisrotonde.nl

Georgia Vasilaras

Georgia Vasilaras
Beleidsmedewerker ROC de Leijgraaf
g.vasilaras@kennisrotonde.nl

Anne Luc van der Vegt

Anne Luc van der Vegt
Senior projectmanager Oberon
al.vandervegt@kennisrotonde.nl

Projectbureau

Jorika Baarda

Jorika Baarda
Beleidsmedewerker Kennisrotonde en NRO
j.baarda@kennisrotonde.nl

Demi Brouwer

Demi Brouwer
Webmaster Kennisrotonde en NRO
info@kennisrotonde.nl

Alfons ten Brummelhuis

Alfons ten Brummelhuis
Strategisch coördinator Kennisrotonde en strategisch adviseur onderzoek Kennisnet
a.tenbrummelhuis@kennisrotonde.nl

Manoe Mesters

Manoe Mesters
Communicatieadviseur Kennisrotonde
m.mesters@kennisrotonde.nl

Veronique van der Perk

Veronique van der Perk
Projectsecretaris Kennisrotonde en beleidsmedewerker NRO
v.vanderperk@kennisrotonde.nl