De kennismakelaars

Dit zijn onze kennismakelaars. Zij gaan op zoek naar de antwoorden op de vragen die bij de Kennisrotonde binnenkomen. Hoe ze dat doen, vertelt kennismakelaar Thoni Houtveen in dit filmpje.

Melissa van Amerongen

Melissa van Amerongen

Edith van Eck

Edith van Eck
Senior onderzoeker Kohnstamm Instituut
e.vaneck@kennisrotonde.nl

José van der Hoeven

José van der Hoeven
Senior onderzoeker en coördinator van het Kenniscentrum Begrijpend Lezen
j.vanderhoeven@kennisrotonde.nl

Thoni Houtveen

Thoni Houtveen
Lector Hogeschool Utrecht
t.houtveen@kennisrotonde.nl

Raisa Huysmans

Raisa Huysmans
Beleidsmedewerker NRO
r.huysmans@kennisrotonde.nl

Tinka van der Kooij

Tinka van der Kooij

Peter Noort

Peter Noort
Informatiespecialist Universiteit Twente
p.noort@kennisrotonde.nl

Sjerp van der Ploeg

Sjerp van der Ploeg
Onderwijsadviseur Ecorys
s.vanderploeg@kennisrotonde.nl

Carolien van Rens

Carolien van Rens
Onderzoeker Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN)
c.vanrens@kennisrotonde.nl

Christa Teurlings

Christa Teurlings
Onderwijsonderzoeker / -adviseur bij TOiP
c.teurlings@kennisrotonde.nl

Femke Timmermans

Femke Timmermans
Onderzoeker Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
f.timmermans@kennisrotonde.nl

Georgia Vasilaras

Georgia Vasilaras
Beleidsmedewerker bij ROC de Leijgraaf
g.vasilaras@kennisrotonde.nl

Anne Luc van der Vegt

Anne Luc van der Vegt
Senior project manager Oberon
al.vandervegt@kennisrotonde.nl

Hanneke de Weger

Hanneke de Weger
Coördinator kennis leraar24 van het NRO
h.deweger@kennisrotonde.nl

Projectbureau

Demi Brouwer

Demi Brouwer
Webmaster Kennisrotonde
info@kennisrotonde.nl

Alfons ten Brummelhuis

Alfons ten Brummelhuis
Projectleider Kennisrotonde en strategisch adviseur onderzoek Kennisnet
a.tenbrummelhuis@kennisrotonde.nl

Manoe Mesters

Manoe Mesters
Communicatieadviseur Kennisrotonde
m.mesters@kennisrotonde.nl

Veronique van der Perk

Veronique van der Perk
Projectsecretaris Kennisrotonde en beleidsmedewerker NRO
v.vanderperk@kennisrotonde.nl