Medewerkers NRO-bureau

Managementteam

  • dr. Jelle Kaldewaij (directeur)
    telefoon: 070 344 07 38, e-mail: j.kaldewaij@nwo.nl
  • dr. Dirk-Jan den Boer (directeur bedrijfsvoering)
    telefoon: 070 349 40 35, e-mail: d.denboer@nwo.nl

Beleidsmedewerkers

  • Dorien Aartsma
    telefoon: 070 349 40 50, e-mail: d.aartsma@nwo.nl
  • Jorika Baarda (Beroepsonderwijs (PPO), Samenhangende onderzoeksprojecten (PROO))
    telefoon: 070 349 40 13, e-mail: j.baarda@nwo.nl
  • Mesut Çifçi MSc (Langlopend praktijkgericht onderzoek (PPO))
    telefoon: 070 349 45 92, e-mail: m.cifci@nwo.nl
  • Liesbet de Haas MSc (secretaris PROO; programma’s Taal, Rekenen, Excellentie; internationaal vergelijkend onderzoek)
    telefoon: 070 344 09 57, e-mail: l.dehaas@nwo.nl
  • Pia Hindriks (Beleidsgericht onderzoek (ProBo))
    telefoon: 070 349 40 56, e-mail: p.hindriks@nwo.nl
  • Mette van der Hooft MA (beleidsmedewerker Kennisrotonde)
    telefoon: 070 349 40 92, e-mail: m.vanderhooft@nwo.nl
  • Judith Huisman MA (Hoger onderwijs inclusief Open en Online Onderwijs, Samenhangende onderzoeksprojecten (PROO), Middelbaar beroepsonderwijs (PPO), Groen onderwijs (PPO))
    telefoon: 070 344 06 58, e-mail: j.huisman@nwo.nl
  • Renée Middelburg MSc (Bewegen en leerprestaties; Differentiatie; Skills; Hersenen en cognitie)
    telefoon: 070 344 05 10, e-mail: r.middelburg@nwo.nl
  • Nina Ouddeken MA (Fundamenteel onderzoek (PROO), Samenhangende onderzoeksprojecten)
    telefoon: 070 349 41 04, e-mail: n.ouddeken@nwo.nl
  • Veronique van der Perk MSc (secretaris Kennisrotonde)
    telefoon: 070 344 05 77, e-mail: v.vanderperk@nwo.nl
  • Niels Rijke LLM BA (internationaal secretaris; Beleids- en wetgevingsevaluaties passend onderwijs, mbo, vmbo; Onderwijsrecht; Onderwijs & ICT; Effecten Anti-pestprogramma’s; Professionele Leergemeenschappen in VO)
    telefoon: 070 344 05 13, e-mail: n.rijke@nwo.nl
  • Gitta Snijders MA (Lerarenagenda, Beleidsgericht onderzoek)
    telefoon: 070 344 05 12, e-mail: g.snijders@nwo.nl
  • dr. Linda Sontag (secretaris PPO)
    telefoon: 070 344 09 41, e-mail: l.sontag@nwo.nl
  • dr. Ruud Strijp (uitvoerend secretaris Stuurgroep NRO)
    telefoon: 070 344 05 66, e-mail: r.strijp@nwo.nl
  • Marchje van der Veen MSc (Tel mee met Taal, Speciaal onderwijs, Werkplaatsen Onderwijsonderzoek)
    telefoon: 070 349 45 07, e-mail m.vanderveen@nwo.nl
  • dr. Rosanne Zwart (secretaris ProBO)
    telefoon 070 349 40 24, e-mail r.zwart@nwo.nl

Secretariaat

Coördinator kennis Leraar24

Kennisbenutting

Projectbeheer

Communicatie

Heeft u vragen op het gebied van voorlichting en communicatie? Stuur een e-mail naar PR@nwo.nl.
Heeft u een vraag of opmerking over onze website? Stuur een e-mail naar webbeheernro@nwo.nl.